Home

מגזין לשאול פונקציה karistuslöök jalgpallis לצאת להליכה לרסק לקרוא

Ragbi ja Ameerika jalgpalli erinevused. Mille poolest erineb ragbi Ameerika  jalgpallist? Fraasid Ameerika jalgpallist, millesse kassipojad surevad
Ragbi ja Ameerika jalgpalli erinevused. Mille poolest erineb ragbi Ameerika jalgpallist? Fraasid Ameerika jalgpallist, millesse kassipojad surevad

Eesti jalgpall - Esimese poolaja järel on seis 1:1. Eesti jaoks algas mäng  õnnetult, sest 10. minutil asus Saint Kitts ja Nevis rikošeti saanud  karistuslöögist juhtima. 42. minutil seadis viigi jalule Rauno
Eesti jalgpall - Esimese poolaja järel on seis 1:1. Eesti jaoks algas mäng õnnetult, sest 10. minutil asus Saint Kitts ja Nevis rikošeti saanud karistuslöögist juhtima. 42. minutil seadis viigi jalule Rauno

Uudised
Uudised

Lindpere karistuslöök lõppes väravaga | Jalgpall | ERR

Jalgpalli MM-i maailmameistriks krooniti Prantsusmaa | Sportland Magazine

VIDEO ⟩ Kauni karistuslöögi väravasse keerutanud Messi jõudis võimsa  tähiseni - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
VIDEO ⟩ Kauni karistuslöögi väravasse keerutanud Messi jõudis võimsa tähiseni - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Vassiljevi karistuslöök alistas Gibraltari, kohtunik röövis vastastelt  viigivärava | Sport
Vassiljevi karistuslöök alistas Gibraltari, kohtunik röövis vastastelt viigivärava | Sport

JALGPALL SISSEJUHATUS n n Jalgpall on mng kahe

VIDEO | Revolutsioon jalgpallis? Jaapani koolipoisid lõid värava eriti  tantsulisest karistuslöögist - Delfi Sport
VIDEO | Revolutsioon jalgpallis? Jaapani koolipoisid lõid värava eriti tantsulisest karistuslöögist - Delfi Sport

Mahrezi unelmate karistuslöök saatis Alžeeria kolmandat korda finaali -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Mahrezi unelmate karistuslöök saatis Alžeeria kolmandat korda finaali - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Uudised
Uudised

Mahrez võiduväravast: karistuslöök ebaõnnestus - Spordimees.ee

Mahrezi suurepärane karistuslöök viis Alžeeria finaali | Jalgpall | ERR

VIDEO | Eesti jalgpallimeistrivõistluste kuu ilusaimaks väravaks valiti  Kalevi kaitsja karistuslöök - Delfi Sport
VIDEO | Eesti jalgpallimeistrivõistluste kuu ilusaimaks väravaks valiti Kalevi kaitsja karistuslöök - Delfi Sport

VIDEO | Vastuoluline penalti viis Inglismaa esmakordselt EM-finaali |  Jalgpalli EM | ERR
VIDEO | Vastuoluline penalti viis Inglismaa esmakordselt EM-finaali | Jalgpalli EM | ERR

Ramose karistuslöök tõi liidrina jätkavale Realile võidupunktid | Jalgpall  | ERR
Ramose karistuslöök tõi liidrina jätkavale Realile võidupunktid | Jalgpall | ERR

VIDEO | Messi kaunis karistuslöök päästis Barcelonale Coutinho  liigadebüüdil võidu | Sport
VIDEO | Messi kaunis karistuslöök päästis Barcelonale Coutinho liigadebüüdil võidu | Sport

Penalti – Vikipeedia

Vassiljev lõi Jagiellonia võidumängus karistuslöögist värava | Jalgpall |  ERR
Vassiljev lõi Jagiellonia võidumängus karistuslöögist värava | Jalgpall | ERR

Võru FC Helios - Raul Rebane 4-0, karistuslöök oli nii hea, et pildistamise  asemel tuli kahe käega peast kinni hoida. | Facebook
Võru FC Helios - Raul Rebane 4-0, karistuslöök oli nii hea, et pildistamise asemel tuli kahe käega peast kinni hoida. | Facebook